MATE Desktop Environment - en to et translation catalogue (646 entries)

en: 
    ... Too many errors to display ...
et: 
    ... Liiga palju veateateid kuvamiseks ...

en:  (another copy)
et:  (veel üks koopia)

en:  (copy)
et:  (koopia)

en:  (invalid Unicode)
et:  (vigane Unicode)

en:  - Browse and monitor logs
et:  - logide sirvimine ja jälgimine

en:  - Look up words in dictionaries
et:  - Sõnade otsimine sõnaraamatust

en: "%s" in %s
et: "%s" on %s

en: "%s" is not a valid folder
et: "%s" ei ole korrektne kataloog

en: %'d File Found | %'d Files Found
et[0]: Leiti %'d fail
et[1]: Leiti %'d faili

en: %'d file found | %'d files found
et[0]: leitud %'d fail
et[1]: leitud %'d faili

en: %5d item | %5d items
et[0]: %5d kirje
et[1]: %5d kirjet

en: %A, %B %-d %Y at %-I:%M:%S %p
et: %A, %-d. %B %Y kell %-I:%M:%S %p

en: %d lines (%s) - %s
et: %d rida (%s) - %s

en: %s (%dnd copy)%s
et: %s (%d. koopia)%s

en: %s (%drd copy)%s
et: %s (%d. koopia)%s

en: %s (%dst copy)%s
et: %s (%d. koopia)%s

en: %s (%dth copy)%s
et: %s (%d. koopia)%s

en: %s (another copy)%s
et: %s (veel üks koopia)%s

en: %s (copy)%s
et: %s (koopia)%s

en: %s - Dictionary
et: %s - sõnaraamat

en: (stopped)
et: (seisatud)

en: - the MATE Search Tool
et: - MATE otsimisvahend

en: <p> As its name implies, Disk Usage Analyzer is a graphical utility that you can use to view and monitor your disk usage and folder structure. It displays summary information in ring or treemap charts. </p> <p> You can perform scans on a file system, your home or any other folder - local or remote. There is also an option to constantly monitor any external changes to the home directory and warn the user if a file is added/removed. </p>
et: <p> MATE kettakasutuse analüsaator graafiline utiliit kettakasutuse andmete ning kaustade struktuuri kuvamiseks ja seireks. Selle abil saab kuvada kokkuvõtvaid andmeid ring- või puudiagrammina. </p> <p> Programmi abil on võimalik teha läbivaatusi failisüsteemile, sinu kodukaustale või igale muule kaustale – asugu see kohalikus masinas või võrgus. Samuti on võimalik pidev kodukataloogi väliste muutuste seire, et teavitada kasutajat lisatud või eemaldatud failidest. </p>

en: <p> MATE Dictionary allows you to look up words in on-line dictionaries. It comes preconfigured with a list of Dict servers (RFC 2229), to which you can add your own sources, while you can select specific servers for a specific query. </p>
et: <p> MATE Sõnastik võimaldab Sul otsida sõnu onlain-sõnastikest. Selle koosseisus on eelseadistatud nimekiri Dict-teenustest (RFC 2229), millele on võimalik lisada oma allikaid, samuti on võimalik määrata päringule kohast serverit. </p>

en: <p> MATE Screenshot is a simple utility that lets you capture screenshots of your desktop or of application windows. You can select to copy them to the system clipboard or save them in Portable Network Graphics (.png) image format. </p>
et: <p> MATE Kuvatõmmis on lihtne utiliit töölauast või rakenduste akendest kuvatõmmiste võtmiseks. Tõmmiseid on võimalik kopeerida süsteemi lõikelauale või salvestada PNG (Portable Network Graphics) pildivormingusse. </p>

en: <p> MATE Search Tool is a simple but powerful utility that allows you to search for files and folders on any mounted file system. Its interface gives you instant access to a wide variety of parameters for each search, such as text contained within a file, ownership, date of modification, file size, folder exclusion, etc.. </p>
et: <p> MATE otsimisvahend on lihtne ja võimas vahend failide ja kataloogide otsimiseks igast külgehaagitud failisüsteemist. Selle liides pakub sulle laia valikut parameetreid igat liiki otsingu tarbeks, nagu näiteks failis sisalduv tekst, faili omanik, suurus ja muutmiskuupäev jne... </p>

en: A definition found | %d definitions found
et[0]: Leiti üks definitsioon
et[1]: Leiti %d definitsiooni

en: A dictionary for MATE Desktop
et: MATE töölaua sõnastik

en: A disk usage analyzing tool for MATE Desktop
et: Kettakasutuse analüüsivahend MATE töölauale

en: A file searching tool for MATE Desktop
et: MATE töölaua failiotsimise tööriist

en: A graphical tool to analyze disk usage.
et: Graafiline tööriist kettakasutuse analüüsimiseks.

en: A list of URIs for partitions to be excluded from scanning.
et: Läbivaatusele mittekuuluvate jaotiste URI-de loetelu.

en: A locate database has probably not been created.
et: Otsingu andmebaasi pole arvatavasti loodud

en: A screenshot utility for MATE Desktop
et: Ekraanitõmmise võtmise vahend MATE töölauale

en: A system log viewer for MATE.
et: Süsteemilogi näitaja MATE keskkonnale.

en: A_vailable options:
et: Võimalikud _valikud:

en: Active Chart
et: Aktiivne diagramm

en: Add Dictionary Source
et: Sõnaraamatuallika lisamine

en: Add a new dictionary source
et: Uue sõnaraamatuallika lisamine

en: Add new filter
et: Lisa uus filter

en: Add search option
et: Lisa otsinguvalik

en: All_ocated Space
et: Eraldatud _ruum

en: Another search is in progress
et: Parasjagu toimub teine otsing

en: Application does not accept documents on command line
et: Rakendus ei toeta käsurealt määratud dokumente

en: Apply _effect:
et: Rakendatav _efekt:

en: Are you sure you want to open %d document? | Are you sure you want to open %d documents?
et[0]: Oled kindel, et soovid avada %d dokumendi?
et[1]: Oled kindel, et soovid avada %d dokumenti?

en: Are you sure you want to open %d folder? | Are you sure you want to open %d folders?
et[0]: Soovid sa tõesti avada %d kataloogi?
et[1]: Soovid sa tõesti avada %d kataloogi?

en: Automatically start a search
et: Otsingu automaatne alustamine

en: Available
et: Saadaval

en: Available St_rategies
et: Saadaolevad st_rateegiad

en: Available _Databases
et: Saadaolevad _andmebaasid

en: Available dictionaries
et: Saadaolevad sõnastikud

en: Available options
et: Võimalikud valikud

en: Available strategies
et: Saadaolevad strateegiad

en: Background:
et: Taust:

en: Bad command '%s'
et: Vigane käsk '%s'

en: Bad parameters for command '%s'
et: Vigased parameetrid käsule '%s'

en: Bigger text size
et: Suurem teksti suurus

en: Border
et: Ääris

en: Border Effect
et: Äärise efekt

en: Browse
et: Sirvimine

en: C_opy to Clipboard
et: K_opeeri lõikelauale

en: Calculating percentage bars...
et: Protsenditulpade arvutamine...

en: Can't access source file
et: Lähtefailile pole võimalik ligi pääseda

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
et: Dokumendi URI-sid pole võimalik 'Liik=Viit' töölauakirjele edastada

en: Can't read from "%s"
et: Allikast "%s" pole võimalik lugeda

en: Cannot Connect to Server. You must enter a name for the server.
et: Serveriga pole võimalik ühenduda. Sa pead sisestama serveri nime.

en: Cannot check an excluded folder!
et: Välistatud kausta pole võimalik kontrollida!

en: Cannot create pixbuf image!
et: Pixbuf pilti pole võimalik luua!

en: Cannot scan location "%s"
et: Asukohta "%s" pole võimalik läbi vaadata

en: Changes to your home folder will not be monitored.
et: Kodukaustas toimuvaid muudatusi ei jälgita.

en: Character set conversion failed for "%s"
et: Tõrge "%s" kooditabeli teisendamisel

en: Chart model
et: Diagrammi mudel

en: Chart root node
et: Diagrammi juurpunkt

en: Check folder sizes and available disk space
et: Kaustade suuruse ja saadaoleva kettaruumi kontroll

en: Check word definitions and spellings in an online dictionary
et: Sõnade definitsioonide ja kirjaviiside otsimine onlain-sõnaraamatust

en: Cl_ear
et: _Puhasta

en: Clear definition
et: Puhasta definitsioon

en: Clear the definitions found
et: Leitud definitsioonidest puhastamine

en: Clear the list of available databases
et: Saadaolevate andmebaaside loetelu puhastamine

en: Clear the list of available strategies
et: Saadaolevate strateegiate loetelu puhastamine

en: Clear the list of similar words
et: Sarnaste sõnade loetelu puhastamine

en: Clear the search string
et: Otsingustringi puhastamine

en: Clear the text of the definition
et: Definitsiooniteksti puhastamine

en: Click to add the selected available search option.
et: Klõpsa otsinguvaliku lisamiseks.

en: Click to close "Search for Files".
et: Klõpsa "Failiotsingu" sulgemiseks

en: Click to display the help manual.
et: Klõpsa abiteabe kuvamiseks

en: Click to expand or collapse the list of available options.
et: Klõpsa võimalike valikute nimekirja laiendamiseks või ahendamiseks

en: Click to perform a search.
et: Klõpsa otsingu läbiviimiseks

en: Click to remove the "%s" search option.
et: Klõpsa reegli "%s" eemaldamiseks.

en: Click to stop a search.
et: Klõpsa otsingu peatamiseks

en: Click to view the dictionary window
et: Klõpsa sõnaraamatuakna näitamiseks

en: Client Name
et: Kliendi nimi

en: Close this log
et: Käesoleva logi sulgemine

en: Conflicting options: --window and --area should not be used at the same time.
et: Vastuolulised võtmed: --window ja --area ei tohi korraga kasutusel olla.

en: Connect to Server
et: Serveriga ühendumine

en: Connection failed to the dictionary server at %s:%d
et: Tõrge ühendumisel sõnaraamatuserveriga '%s:%d'

en: Connection timeout for the dictionary server at '%s:%d'
et: Sõnaraamatuserveriga '%s:%d' ühendumisel ületati ajapiirang

en: Contains the _text
et: Sisaldab _teksti

en: Contents
et: Sisu

en: Context
et: Kontekst

en: Copy the selection
et: Valiku kopeerimine

en: Could not analyze disk usage.
et: Kettakasutust pole võimalik analüüsida.

en: Could not delete "%s".
et: "%s" pole võimalik kustutada.

en: Could not detect any mount point.
et: Ühtegi ühendamispunkti pole võimalik tuvastada.

en: Could not initialize monitoring
et: Jälgimist pole võimalik lähtestada

en: Could not move "%s" to the Trash
et: "%s" pole võimalik prügikasti visata.

en: Could not move "%s" to trash.
et: "%s" pole võimalik prügikasti visata.

en: Could not move file to the Trash
et: Faili pole võimalik prügikasti visata

en: Could not open document "%s".
et: Dokumenti "%s" pole võimalik avada.

en: Could not open folder "%s"
et: Kataloogi "%s" pole võimalik avada

en: Could not open folder "%s".
et: Kataloogi "%s" pole võimalik avada

en: Could not open help document.
et: Abidokumenti pole võimalik avada.

en: Could not open the following files:
et: Järgnevaid faile pole võimalik avada:

en: Could not save "%s" document to "%s".
et: Dokumenti "%s" pole võimalik "%s" alla salvestada.

en: Could not save document.
et: Dokumenti pole võimalik salvestada.

en: Custom Location
et: Kohandatud asukoht

en: DAYS
et: PÄEVI

en: Database
et: Andmebaas

en: Database `%s' selected
et: Andmebaas `%s' on valitud

en: Database to use
et: Kasutatav andmebaas

en: Date Modified
et: Viimase muutmise aeg

en: Date modified more than
et: Muutmise kuupäev on rohkem kui

en: Default Dictionary Server
et: Vaikimisi sõnaraamatuserver

en: Default Window Height
et: Vaikimisi akna kõrgus

en: Default Window Maximized
et: Vaikimisi aken maksimeeritud

en: Default Window Width
et: Vaikimisi akna laius

en: Definition for '%s'
      From '%s':
    
    %s
et: '%s' definitsioonid
      Allikast '%s':
    
    %s

en: Deleting "%s" failed: %s.
et: Tõrge "%s" kustutamisel: %s.

en: Description
et: Kirjeldus

en: Details: %s
et: Üksikasjad: %s

en: Device
et: Seade

en: Dictionaries
et: Sõnaraamatud

en: Dictionary
et: Sõnaraamat

en: Dictionary Applet Factory
et: Sõnastikurakendi Factory

en: Dictionary Look up
et: Otsing sõnaraamatust

en: Dictionary Preferences
et: Sõnaraamatu eelistused

en: Dictionary Sources
et: Sõnaraamatuallikad

en: Dictionary entry
et: Sõnaraamatukirje

en: Dictionary source '%s' has invalid transport '%s'
et: Sõnaraamatuallikal '%s' on vigane transport '%s'

en: Dictionary source `%s' selected
et: Sõnaraamatuallikas `%s' on valitud

en: Dictionary source does not have name
et: Sõnaraamatuallikal pole nime

en: Dictionary source to use
et: Kasutatav sõnaraamatuallikas

en: Dictionary sources
et: Sõnaraamatuallikad

en: Dictionary sources found
et: Leitud sõnaraamatuallikad

en: Disable Quick Search
et: Keela kiirotsing

en: Disable Quick Search Second Scan
et: Kiirotsingu teise läbivaatuse keelamine

en: Disable _Quick Search
et: Keela _kiirotsing

en: Disable connection to session manager
et: Seansihalduriga ühendumise keelamine

en: Disk Usage Analyzer
et: Kettakasutuse analüsaator

en: Disk Usage Analyzer Preferences
et: Kettakasutuse analüsaatori eelistused

en: Do you want to delete "%s" permanently?
et: Soovid sa tõesti jäädavalt kustutada "%s"?

en: Double-click on the database to use
et: Andmebaasi valimiseks tee sellel topeltklõps

en: Double-click on the matching strategy to use
et: Sobiva strateegia valimiseks tee sellel topeltklõps

en: Double-click on the source to use
et: Allika valimiseks tee sellel topeltklõps

en: Double-click on the word to look up
et: Sõna otsimiseks tee sellel topeltklõps

en: Drop shadow
et: Vari

en: Edit Dictionary Source
et: Sõnaraamatuallika redigeerimine

en: Edit filter
et: Redigeeri filtrit

en: Edit the currently selected dictionary source
et: Hetkel valitud sõnaraamatuallika redigeerimine

en: Effect to add to the border (shadow, border or none)
et: Äärisele lisatav efekt (vari, ääris või mitte midagi)

en: Effect to add to the outside of a border. Possible values are "shadow", "none", and "border".
et: Äärise välisküljele määratav efekt. Võimalikud väärtused on "shadow" (vari), "none" (puudub) ja "border" (äärisjoon).

en: Effect:
et: Efekt:

en: Effects
et: Efektid

en: Enter a filename or partial filename with or without wildcards.
et: Sisesta failinimi või failinime osa koos metasümbolitega või ilma.

en: Enter a text value for the "%s" search option.
et: Sisesta väärtus otsinguvõtme "%s"  jaoks.

en: Enter a value in %s for the "%s" search option.
et: %s väärtuse sisestamine otsinguvaliku "%s" jaoks.

en: Entry changed called for a non entry option!
et: Kirje muutmist on kasutatud ilma valikuta kirje puhul!

en: Error loading UI definition file for the screenshot program: 
    %s
    
    Please check your installation of mate-utils.
et: Viga kuvatõmmise programmi kasutajaliidese definitsioonide laadimisel :
    %s
    
    Palun kontrolli mate-utils paigaldust.

en: Error loading the help page
et: Viga abiteabe lehe laadimisel

en: Error parsing the search command.
et: Viga otsingukäsu analüüsimisel

en: Error running the search command.
et: Viga otsingukäsu täitmisel.

en: Error while looking up definition
et: Viga definitsiooni otsimisel

en: Error while looking up the definition of "%s":
    %s
et: Viga "%s" definitsiooni otsimisel:
    %s

en: Error while matching
et: Viga sobivuste arvutamisel

en: Error while reading reply from server:
    %s
et: Viga serverist tuleva vastuse lugemisel:
    %s

en: Error while retrieving the definition
et: Viga definitsiooni vastuvõtmisel

en: Error while saving screenshot
et: Viga kuvatõmmise salvestamisel

en: Error while uncompressing the GZipped log. The file might be corrupt.
et: Viga gzipiga pakitud logi lahtipakkimisel. Võib-olla on fail rikutud.

en: Error while writing to '%s'
et: Viga '%s' kirjutamisel

en: Error: %s
et: Viga: %s

en: Exclude other filesystems
et: Teised failisüsteemid jäetakse välja

en: Excluded partitions URIs
et: Välistatud jaotiste URI-d

en: FILE
et: FAIL

en: FLAGS
et: LIPUD

en: FTP (with login)
et: FTP (sisselogimisega)

en: F_ind:
et: _Otsing:

en: Factory for the dictionary applet
et: Factory sõnastikurakendi jaoks

en: Failed to parse command line arguments: %s
et: Tõrge käsureavõtmete analüüsimisel: %s

en: Failed to set process group id of child %d: %s.
et: Tõrge alamprotsessile grupi id seadmisel %d: %s.

en: File already exists
et: Fail on juba olemas

en: File is empty
et: Fail on tühi

en: File is not a valid .desktop file
et: Fail pole korrektne .desktop fail

en: Filename
et: Failinimi

en: Filesystem Type
et: Failisüsteemi liik

en: Filter name is empty!
et: Filtri nimi on tühi!

en: Filter name may not contain the ':' character
et: Filtri nimes ei tohi olla märki ':'

en: Filters
et: FIltrid

en: Find Ne_xt
et: Otsi _järgmist

en: Find Next
et: Otsi järgmist

en: Find Pre_vious
et: Otsi ee_lmist

en: Find Previous
et: Otsi eelmist

en: Find a word or phrase in the document
et: Dokumendist sõna või fraasi otsimine

en: Find a word or phrase in the log
et: Logist sõna või fraasi otsimine

en: Find next occurrence of the search string
et: Stringi järgmise esinemiskoha leidmine

en: Find previous occurrence of the search string
et: Stringi eelmise esinemiskoha leidmine

en: Folder
et: Kataloog

en: Follow symbolic links
et: Järgitakse nimeviideid

en: Foreground:
et: Kiri:

en: GDict Options
et: GDict'i valikud

en: GDict debugging flags to set
et: GDict'i jaoks määratavad silumislipud

en: GDict debugging flags to unset
et: GDict'i jaoks nullitavad silumislipud

en: GROUP
et: GRUPP

en: Go to the first definition
et: Esimesele definitsioonile liikumine

en: Go to the last definition
et: Viimasele definitsioonile liikumine

en: Go to the next definition
et: Järgmisele definitsioonile liikumine

en: Go to the previous definition
et: Eelmisele definitsioonile liikumine

en: Grab _after a delay of
et: Tõmmise võtmine pärast _viivitust

en: Grab a window instead of the entire screen
et: Tõmmise tegemine aknast, mitte tervest ekraanist

en: Grab an area of the screen instead of the entire screen
et: Tõmmise tegemine ekraani osast, mitte tervest ekraanist

en: Grab the current _window
et: Võ_etakse käesolev aken

en: Grab the whole _desktop
et: Võetakse kogu _töölaud

en: H_ostname:
et: H_osti nimi:

en: Height of the main window in pixels
et: Peaakna kõrgus pikslites

en: Hide
et: Peitmine

en: Highlight
et: Esiletõstmine

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: If you replace an existing file, its contents will be overwritten.
et: Olemasolevat faili üle kirjutades kirjutatakse üle ka faili sisu.

en: Impossible to open the file %s
et: Faili `%s' pole võimalik avada

en: Impossible to save the screenshot to %s.
     Error was %s.
     Please choose another location and retry.
et: Kuvatõmmist pole sihtkohta %s võimalik salvestada.
     Viga: %s.
     Palun vali mõni teine asukoht ja proovi uuesti.

en: Include Border
et: Äärise kaasamine

en: Include Pointer
et: Kursori kaasamine

en: Include _pointer
et: Kaastatakse ka ku_rsor

en: Include the pointer in the screenshot
et: Kuvatõmmisesse ka kursori lisamine

en: Include the window _border
et: Kaasatakse ka akna ää_ris

en: Include the window border with the screenshot
et: Kuvatõmmise võtmine koos akna äärisega

en: Include the window manager border along with the screenshot
et: Kuvatõmmisele ka akna äärise kaasamine

en: Interactively set options
et: Valikute interaktiivne seadmine

en: Invalid database '%s'
et: Vigane andmebaas '%s'

en: Invalid option passed to sortby command line argument.
et: Sortby käsureavõtmele on määratud vigane argument.

en: Invalid strategy '%s'
et: Vigane strateegia '%s'

en: Invalid transport type '%d'
et: Vigane transpordiliik '%d'

en: KILOBYTES
et: KILOBAITE

en: List View
et: Nimekirjavaade

en: List of saved filters
et: Salvestatud filtrite nimekiri

en: List of saved regexp filters
et: Salvestatud regulaaravaldiste filtrite nimekiri

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Local Only
et: Ainult kohalikud

en: Locate documents and folders on this computer by name or content
et: Selles arvutis asuvate dokumentide ja kataloogide asukoha leidmine nende nime või sisu põhjal

en: Log File Viewer
et: Logifailide näitaja

en: Log Viewer
et: Loginäitaja

en: Log file to open up on startup
et: Käivitamisel avatav logifail

en: Log files to open up on startup
et: Käivitamisel avatavad logifailid

en: Longdo Thai-English Dictionaries
et: Longdo Tai-Inglise sõnaraamatud

en: Look _up:
et: _Otsing:

en: Look in Folder
et: Alustamiskataloog

en: Look in folder
et: Alustada kataloogist

en: Look up words in a dictionary
et: Sõna otsimine sõnaraamatust

en: Look up words in dictionaries
et: Sõnade otsimine sõnaraamatutest

en: Lookup failed for host '%s': %s
et: Tõrge hosti '%s' lahendamisel: %s

en: Lookup failed for host '%s': host not found
et: Tõrge hosti '%s' lahendamisel: hosti ei leitud

en: Lookup failed for hostname '%s': no suitable resources found
et: Tõrge hostimine '%s' lahendamisel: sobivat ressurssi ei leitud

en: MATE Dictionary
et: MATE sõnaraamat

en: MATE Disk Usage Analyzer
et: MATE kettakasutuse analüsaator

en: MATE Search Tool
et: MATE otsimisvahend

en: Manage Filters
et: Halda filtreid

en: Manage filters
et: Filtrite haldamine

en: Maximum depth
et: Suurim sügavus

en: Mo_ve to Trash
et: Tõsta _prügikasti

en: Monitor Home
et: Kodukatausta muudatuste seire

en: Mount Point
et: Ühenduspunkt

en: Move to parent folder
et: Tõsta ülemisse kataloogi

en: Moving "%s" failed: %s.
et: Tõrge "%s" ümbertõstmisel: %s

en: Na_me does not contain
et: Nimi ei _sisalda

en: Name
et: Nimi

en: Name contains
et: Nimi sisaldab

en: Name matches regular e_xpression
et: Nimi vastab _regulaaravaldisele

en: New look up
et: Uus otsing

en: No '%s' group found inside the dictionary source definition
et: Gruppi '%s' ei leitud sõnaraamatu allika kirjeldusest

en: No Files Found
et: Ühtegi faili ei leitud

en: No connection to the dictionary server at '%s:%d'
et: Sõnaraamatuserveriga asukohas '%s:%d' pole ühendust

en: No context available for source '%s'
et: Allikas '%s' jaoks pole konteksti saadaval

en: No databases found on dictionary server at '%s'
et: Sõnaraamatuserverist '%s' ei leitud ühtegi andmebaasi

en: No definitions found
et: Definitsioone ei leitud

en: No definitions found for '%s'
et: '%s' definitsioone ei leitud

en: No dictionary source available with name '%s'
et: Sõnaraamatuallikat nimega '%s' pole saadaval

en: No files found
et: Ühtegi faili ei leitud

en: No hostname defined for the dictionary server
et: Sõnaraamatuserverile pole hostinime määratud

en: No strategies found on dictionary server at '%s'
et: Sõnaraamatuserverist '%s' ei leitud strateegiaid

en: None
et: Puudub

en: Normal text size
et: Tavaline teksti suurus

en: Not a launchable item
et: Pole käivitatav kirje

en: Not found
et: Ei leitud

en: Only show lines that match one of the given filters
et: Näidatakse ainult ridu, mis vastavad ühele valitud filtritest

en: Open Containing _Folder
et: Ava selle faili _kataloog

en: Open Log
et: Logi avamine

en: Open Wit_h
et: Ava _rakendusega

en: Open a log from file
et: Uue logifaili avamine

en: Open the help contents for the log viewer
et: Loginäitaja abiteabe sisukorra avamine

en: Open with %s
et: Ava rakendusega %s

en: Optional information:
et: Valikulsed andmed:

en: Owned by _group
et: Kuulub _grupile

en: Owned by _user
et: Kuulub _kasutajale

en: Owner is unrecognized
et: Omanik on tundmatu

en: PATH
et: RADA

en: PATTERN
et: MUSTER

en: P_review...
et: _Eelvaade...

en: Paths
et: Rajad

en: Please enter a name and try again.
et: Palun sisesta nimi ja proovi uuesti.

en: Please specify either foreground or background color!
et: Palun määra teksti- ja taustavärvused!

en: Please wait until the current search ends.
et: Palun oota kuni käesolev otsing lõpetab.

en: Preferences
et: Eelistused

en: Preview this document
et: Selle dokumendi eelvaatlemine

en: Print
et: Printimine

en: Print definition
et: Prindi definitsioon

en: Print result to the console
et: Tulemuse printimine konsoolile

en: Print the definitions found
et: Leitud definitsioonide printimine

en: Print the text of the definition
et: Definitsiooni teksti printimine

en: Print this document
et: Selle dokumendi printimine

en: Public FTP
et: Avalik FTP

en: Quick Search Excluded Paths
et: Kiirotsinugu vahelejäetavad rajad

en: Quick Search Second Scan Excluded Paths
et: Kiirotsinugu teisel läbivaatusel vahelejäetavad rajad

en: Quit the log viewer
et: Loginäitaja töö lõpetamine

en: Ready
et: Valmis

en: Refresh
et: Värskenda

en: Regular expression is empty!
et: Regulaaravaldis on tühi!

en: Regular expression is invalid: %s
et: Regulaaravaldis on vigane: %s

en: Reload the list of available databases
et: Saadaolevate andmebaaside loetelu uuestilaadimine

en: Reload the list of available sources
et: Saadaolevate allikate loetelu uuestilaadimine

en: Reload the list of available strategies
et: Saadaolevate strateegiate loetelu uuestilaadimine

en: Remove "%s"
et: Eemalda "%s"

en: Remove "%s"?
et: Kas eemaldada "%s"

en: Remove the currently selected dictionary source
et: Hetkel valitud sõnaraamtuallika eemaldamine

en: Remove the window border from the screenshot
et: Kuvatõmmise võtmine ilma akna ääriseta

en: Rescan your home folder?
et: Kas vaadata kodukaugkataloog uuesti läbi?

en: S_can Remote Folder...
et: Vaata kau_gkataloog läbi...

en: S_earch results:
et: O_tsingutulemused:

en: S_ize at least
et: Suurus _vähemalt

en: S_tatusbar
et: _Olekuriba

en: Save Screenshot
et: Kuvatõmmise salvestamine

en: Save Search Results As...
et: Otsingutulemuste salvestamine...

en: Save Snapshot
et: Tõmmise salvestamine

en: Save a Copy
et: Koopia salvestamine

en: Save definition
et: Definitsiooni salvestamine

en: Save images of your desktop or individual windows
et: Töölauast või üksikutest akendest pildi salvestamine

en: Save in _folder:
et: Salvestada _kataloogi:

en: Save screenshot
et: Kuvatõmmise salvestamine

en: Save the definitions found
et: Leitud definitsioonide salvestamine

en: Save the text of the definition to a file
et: Definitsiooniteksti salvestamine faili

en: Saving file...
et: Faili salvestamine...

en: Scan
et: Vaatlusel

en: Scan F_older...
et: Vaata _kataloogi läbi...

en: Scan Filesystem
et: Failisüsteemi läbivaatus

en: Scan Folder
et: Kataloogi läbivaatus

en: Scan Home
et: Kodukataloogi läbivaatus

en: Scan Remote Folder
et: Võrgukataloogi läbivaatus

en: Scan _Filesystem
et: Vaata _failisüsteem läbi

en: Scan _Home Folder
et: Vaata ko_dukataloog läbi

en: Scan a folder
et: Kataloogi läbivaatus

en: Scan a remote folder
et: Kaugkataloogi läbivaatus

en: Scan filesystem
et: Failisüsteemi läbivaatus

en: Scan home folder
et: Kodukataloogi läbivaatus

en: Scanning...
et: Läbivaatus...

en: Screenshot at %s - %d.png
et: Kuvatõmmis %s - %d.png

en: Screenshot at %s.png
et: Kuvatõmmis %s.png

en: Screenshot delay
et: Kuvatõmmise tegemise viivitus

en: Screenshot directory
et: Kuvatõmmiste kataloog

en: Screenshot taken
et: Kuvatõmmis on tehtud

en: Screenshot.png
et: Kuvatõmmis.png

en: Search Result Columns Order
et: Otsingutulemuste veergude järjekord

en: Search for Files
et: Failiotsing

en: Search history
et: Otsingu ajalugu

en: Search paths used by this object
et: Selle objekti poolt kasutatavad otsingurajad

en: Searching for '%s'...
et: '%s' otsimine...

en: Searching...
et: Otsimine...

en: Secure WebDAV (HTTPS)
et: Turvaline WebDAV (HTTPS)

en: See mate-dictionary --help for usage
et: Kasutamisjuhisteks proovi mate-dictionary --help

en: Select Folder
et: Kataloogi valimine

en: Select _All
et: _Vali kõik

en: Select _area to grab
et: Vali tõmmise _piirid

en: Select _devices to include in filesystem scan:
et: Failisüsteemi _läbivaatusele kaasatavate seadmete nimekiri:

en: Select a folder
et: Kataloogi valimine

en: Select a search option from the drop-down list.
et: Otsinguvaliku valimine rippnimekirjast.

en: Select and set the "%s" search option
et: "%s" võtme valimine ja määramine

en: Select more _options
et: Näita _rohkem valikuid

en: Select more options
et: Rohkemate valikute näitamine

en: Select the "%s" search option
et: Otsinguvaliku "%s" valimine

en: Select the entire log
et: Kogu logi valimine

en: Select the folder or device from which you want to begin the search.
et: Sisesta kataloogi nimi, kust tahad otsingut alustada.

en: Service _type:
et: _Teenuse liik:

en: Set sort order to descending, the default is ascending
et: Sortimisjärjestuse määramine vähenevaks, vaikimisi on see suurenev

en: Set the font used for printing the definitions
et: Definitsiooni printimiseks kirjatüübi määramine

en: Set the model of the chart
et: Diagrammi mudeli määramine

en: Set the root node from the model
et: Mudeli juurpunkti määramine

en: Set the text of "Look in folder" search option
et: Otsinguvaliku "Alustada kataloogist" valimine

en: Set the text of "Name contains" search option
et: Otsinguvaliku "Nimi sisaldab" valimine

en: Show Additional Options
et: Näita rohkem valikuid

en: Show GDict Options
et: GDict'i valikute näitamine

en: Show Side Pane
et: Külgpaani näitamine

en: Show Status Bar
et: Näita olekuriba

en: Show hidden and backup files
et: Näidatakse peidetud faile ja varufaile

en: Show matches only
et: Näita ainult vastavusi

en: Show more _details
et: _Näita üksikasjalisemalt

en: Show or hide the definition window
et: Definitsiooniakna näitamine või peitmine

en: Show session management options
et: Seansihalduse valikute näitamine

en: Show the about dialog for the log viewer
et: Loginäitaja lähema teabe kuvamise dialoogi avamine

en: Show the application's version
et: Rakenduse versiooni näitamine

en: Show version
et: Versiooni näitamine

en: Show version of the application
et: Rakenduse versiooni näitamine

en: Si_ze at most
et: Suurus _maksimaalselt

en: Side _Pane
et: Külg_paan

en: Similar _Words
et: _Sarnased sõnad

en: Similar words
et: Sarnased sõnad

en: Size
et: Suurus

en: Size of the font used to display the log
et: Logi kuvamise kirjatüübi suurus

en: Smaller text size
et: Väiksem teksti suurus

en: Sort files by one of the following: name, folder, size, type, or date
et: Failide sortimine järgnevate kriteeriumite alusel: nimi (name), kaust (folder), suurus (size), liik (type) või kuupäev (date)

en: Source
et: Allikas

en: Source Name
et: Allika nimi

en: Sources
et: Allikad

en: Specifies a list of log files to open up at startup. A default list is created by reading /etc/syslog.conf.
et: Käivitamisel avatava logifailide loetelu määramine. Vaikimisi loetelu koostatakse faili /etc/syslog.conf põhjal.

en: Specifies the height of the log viewer main window in pixels.
et: Loginäitaja peaakna kõrguse määramine pikslites.

en: Specifies the log file displayed at startup. The default is either /var/adm/messages or /var/log/messages, depending on your operating system.
et: Käivitamisel avatava logifaili määramine. Sõltuvalt sinu operatsioonisüsteemist on selleks vaikimisi kas /var/adm/messages või /var/log/messages.

en: Specifies the size of the fixed-width font used to display the log in the main tree view. The default is taken from the default terminal font size.
et: Peaakna puuvaates kasutatava fikseeritud laiusega kirjatüübi suuruse määramine. Vaikimisi võetakse selle väärtus terminali vaikimisi kirjatüübilt.

en: Specifies the width of the log viewer main window in pixels.
et: Loginäitaja peaakna laiuse määramine pikslites.

en: Specify file containing saved configuration
et: Määra salvestatud sätete fail

en: Specify session management ID
et: Seansihalduse ID määramine

en: St_atusbar
et: _Olekuriba

en: Starting %s
et: Käivitamine: %s

en: Status
et: Olek

en: Statusbar is Visible
et: Olekuriba on nähtaval

en: Stop scanning
et: Läbivaatuse seiskamine

en: Strategies
et: Strateegiad

en: Strategy
et: Strateegia

en: Strategy `%s' selected
et: Strateegia `%s' on valitud

en: Subfolder tips visible
et: Alamkaustade vihjed on nahtaval

en: System Log Viewer
et: Süsteemilogi näitaja

en: Take Screenshot
et: Kuvatõmmise salvestamine

en: Take _Screenshot
et: Võta _kuvatõmmis

en: Take a picture of the screen
et: Ekraanilt kuvatõmmise võtmine

en: Take screenshot after specified delay [in seconds]
et: Kuvatõmmise võtmine pärast määratud viivitust [sekundites]

en: The GdictContext bound to this source
et: Selle allikaga seotud GdictContext

en: The GdictContext object used to get the word definition
et: GdictContext objekt, mida kasutatakse sõna definitsiooni hankimiseks

en: The caja file manager is not running.
et: Caja failihaldurit pole käivitatud.

en: The child save process unexpectedly exited.  We are unable to write the screenshot to disk.
et: Alamprotsess lõpetas ootamatult, seetõttu pole võimalik kuvatõmmist kettale salvestada.

en: The content of your home folder has changed. Select rescan to update the disk usage details.
et: Sinu kodukataloogi sisu on muutunud. Kettakasutuse üksikasjade uuendamiseks tuleb läbi viia uus läbivaatus.

en: The database used to query the GdictContext
et: Andmebaasid GdictContext päringute jaoks

en: The default database of this dictionary source
et: Selle sõnaraamatuallika vaikimisi andmebaas

en: The default database to use
et: Andmebaas, mida vaikimisi kasutada

en: The default search strategy to use
et: Vaikimisi kasutatav otsingustrateegia

en: The default strategy of this dictionary source
et: Selle sõnaraamatuallika vaikimisi strateegia

en: The description of this dictionary source
et: Sõnaraamatuallika kirjeldus

en: The directory the last screenshot was saved in.
et: Kataloog, kuhu viimati kuvatõmmis salvestati.

en: The display name of this dictionary source
et: Selle sõnaraamatuallika nimi kuvamiseks

en: The document "%s" already exists.  Would you like to replace it?
et: Dokument "%s" on juba olemas.  Kas sa soovid seda üle kirjutada?

en: The document does not exist.
et: Dokumenti pole olemas.

en: The document name you selected is a folder.
et: Sinu poolt valitud dokumendinimi on kataloog.

en: The file "%s" already exists. Would you like to replace it?
et: Fail "%s" on juba olemas. Kas sa soovid seda üle kirjutada?

en: The file is not a regular file or is not a text file.
et: See fail pole kas tekstifail või pole see üldse tavaline fail.

en: The filename used by this dictionary source
et: Selle sõnaraamatuallika poolt kasutatav failinimi

en: The folder does not exist.
et: Kataloogi pole olemas.

en: The font to be used when printing
et: Printimiseks kasutatav kirjatüüp

en: The font to be used when printing a definition.
et: Definitsiooni printimiseks kasutatav kirjatüüp.

en: The hostname of the dictionary server to connect to
et: Sõnaraamatuserveri hostinimi

en: The maximum depth drawn in the chart from the root
et: Suurim diagrammile joonistatud tasemete arv alates juurikast

en: The name of the client of the context object
et: Kontekstiobjekti kliendi nimi

en: The name of the default individual database or meta-database to use on a dictionary source. An exclamation mark ("!") means that all the databases present in a dictionary source should be searched
et: Sõnaraamatuserveris vaikimisi allikana kasutatava üksiku andmebaasi või metaandmebaasi nimi. Hüüumärk ("!") tähendab, et otsing toimub üle kõigi sõnaraamatuallikas olevate andmebaaside

en: The name of the default search strategy to use on a dictionary source, if available. The default strategy is 'exact', that is match exact words.
et: Sõnaraamatuallika puhul vaikimisi kasutatav otsingustrateegia (võimaluse korral). Vaikimisi strateegia on 'exact', mis tähendab täpsete vastete otsingut.

en: The name of the dictionary source used
et: Kasutuseloleva sõnaraamatu allika nimi

en: The name of the dictionary source used to retrieve the definitions of words.
et: Sõnadefinitsioonide hankimiseks kasutatav sõnaraamatuallikas.

en: The number of seconds to wait before taking the screenshot.
et: Viivituse kestus (sekundites) enne kuvatõmmise võtmist.

en: The port of the dictionary server to connect to
et: Sõnaraamatuserveri port, kuhu tuleb ühenduda

en: The search results may be invalid.  There were errors while performing this search.
et: Otsingutulemused võivad olla vigased.  Otsingu käigus tekkis viga.

en: The search results may be out of date or invalid.  Do you want to disable the quick search feature?
et: Otsingutulemused võivad olla aegunud või vigased.  Kas sa soovid keelata kiirotsingu võimalust?.

en: The status code as returned by the dictionary server
et: Sõnaraamatuserverist tagastatud olekukood

en: The strategy used to query the GdictContext
et: Strateegiad GdictContext päringute jaoks

en: The transport mechanism used by this dictionary source
et: Selle sõnaraamatuallika transpordimehhanism

en: There is no installed viewer capable of displaying the document.
et: Selle dokumendi jaoks pole näitajat paigaldatud.

en: There is no installed viewer capable of displaying the folder.
et: Kataloogi jaoks pole sobivat vaatlusprogrammi paigaldatud.

en: There was an error displaying help.
et: Abiteabe kuvamisel tekkis viga.

en: There was an error displaying help: %s
et: Abiteabe kuvamisel tekkis viga: %s

en: There was an error while displaying help
et: Abiteabe kuvamisel tekkis viga

en: This key defines the default value of the "Look in Folder" widget.
et: Selle võtmega kirjeldatakse "Alustatakse kataloogist" vidina vaikimisi väärtus.

en: This key defines the items which were searched for in the past.
et: See võti sisaldab viimati tehtud otsinguid.

en: This key defines the order of the columns in the search results. This key should not be modified by the user.
et: Selle võtme abil kirjeldatakse otsingutulemuste veergude järjestust. Kasutaja ei peaks seda võtit muutma.

en: This key defines the paths the search tool will exclude from a quick search. The wildcards '*' and '?' are supported. The default values are /mnt/*, /media/*, /dev/*, /tmp/*, /proc/*, and /var/*.
et: Selle võtme abil kirjeldatakse rajad, mida otsinguprogramm kiirotsingu käigus vahele jätab. Toetatavad metasümbolid on '*' ja '?'. Vaikimisi on väärtusteks /mnt/*, /media/*, /dev/*, /tmp/*, /proc/*, ja /var/*.

en: This key defines the paths the search tool will exclude from a second scan when performing a quick search. The second scan uses the find command to search for files. The purpose of the second scan is to find files that have not been indexed. The wildcards '*' and '?' are supported. The default value is /.
et: Selle võtme abil kirjeldatakse rajad, mida otsinguprogramm kiirotsingu teise läbivaatuse käigus vahele jätab. Teine läbivaatus kasutab failide otsimiseks find käsku. Teise läbivaatus eesmärk on indekseerimata failide leidmine. Toetatavad metasümbolid on '*' ja '?'. Vaikimisi on väärtuseks /.

en: This key defines the window height, and it's used to remember the size of the search tool between sessions. Setting it to -1 will make the search tool use the default height.
et: See võti määrab otsinguvahendi akna kõrguse ja see on mõeldud akna oleku meelespidamiseks seansside vahel. Kui selle võtme väärtuseks määrata -1, siis on otsinguvahendi aken vaikimisi kõrgusega.

en: This key defines the window width, and it's used to remember the size of the search tool between sessions. Setting it to -1 will make the search tool use the default width.
et: See võti määrab otsinguvahendi akna laiuse ja see on mõeldud akna oleku meelespidamiseks seansside vahel. Kui selle võtme väärtuseks määrata -1, siis on otsinguvahendi aken vaikimisi laiusega.

en: This key determines if the "Contains the text" search option is selected when the search tool is started.
et: See võti määrab käivitamisel otsinguvaliku "Sisaldab teksti" valituks.

en: This key determines if the "Date modified less than" search option is selected when the search tool is started.
et: See võti määrab käivitamisel otsinguvaliku "Muutmise kuupäev on vähem kui" valituks.

en: This key determines if the "Date modified more than" search option is selected when the search tool is started.
et: See võti määrab käivitamisel otsinguvaliku "Muutmise kuupäev on rohkem kui" valituks.

en: This key determines if the "Exclude other filesystems" search option is selected when the search tool is started.
et: See võti määrab käivitamisel otsinguvaliku "Teised failisüsteemid jäetakse välja" valituks.

en: This key determines if the "File is empty" search option is selected when the search tool is started.
et: See võti määrab käivitamisel otsinguvaliku "Fail on tühi" valituks.

en: This key determines if the "Follow symbolic links" search option is selected when the search tool is started.
et: See võti määrab käivitamisel otsinguvaliku "Järgitakse nimeviideid" valituks.

en: This key determines if the "Name does not contain" search option is selected when the search tool is started.
et: See võti määrab käivitamisel otsinguvaliku "Nimi ei sisalda" valituks.

en: This key determines if the "Name matches regular expression" search option is selected when the search tool is started.
et: See võti määrab käivitamisel otsinguvaliku "Nimi vastab regulaaravaldisele" valituks.

en: This key determines if the "Owned by group" search option is selected when the search tool is started.
et: See võti määrab käivitamisel otsinguvaliku "Kuulub grupile" valituks.

en: This key determines if the "Owned by user" search option is selected when the search tool is started.
et: See võti määrab käivitamisel otsinguvaliku "Kuulub kasutajale" valituks.

en: This key determines if the "Owner is unrecognized" search option is selected when the search tool is started.
et: See võti määrab käivitamisel otsinguvaliku "Omanik on tundmatu" valituks.

en: This key determines if the "Show hidden files and folders" search option is selected when the search tool is started.
et: See võti määrab käivitamisel otsinguvaliku "Näidatakse peidetud faile ja varufaile" valituks.

en: This key determines if the "Size at least" search option is selected when the search tool is started.
et: See võti määrab käivitamisel otsinguvaliku "Suurus vähemalt" valituks.

en: This key determines if the "Size at most" search option is selected when the search tool is started.
et: See võti määrab käivitamisel otsinguvaliku "Suurus maksimaalselt" valituks.

en: This key determines if the search tool disables the use of the find command after performing a quick search.
et: Selle võtme abil määratakse, kas otsinguvahend keelab pärast kiirotsingu teostamist find käsu kasutamise.

en: This key determines if the search tool disables the use of the locate command when performing simple file name searches.
et: Selle võtme abil määratakse, kas otsinguvahend keelab lihtsa failinimeotsingu teostamiseks locate käsu kasutamise.

en: This key determines if the search tool window starts in a maximized state.
et: Selle võtme abil määratakse, kas otsinguvahendi aken on käivitamisel maksimeeritud.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
et: Seda programmi levitatakse lootuses, et see on kasulik, kuid ILMA IGASUGUSE GARANTIITA; isegi KESKMISE/TAVALISE KVALITEEDIGARANTIITA või SOBIVUSELE TEATUD KINDLAKS EESMÄRGIKS. Üksikasjade suhtes vaata GNU Üldist Avalikku Litsentsi.

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
et: See programm on vaba tarkvara. Te võite seda edasi levitada ja/või muuta vastavalt GNU Üldise Avaliku Litsentsi tingimustele, nagu need on Vaba Tarkvara Fondi poolt avaldatud; kas Litsentsi versioon number 2 või (vastavalt Teie valikule) ükskõik milline hilisem versioon.

en: This version of System Log does not support GZipped logs.
et: See süsteemi logiraamatu näitaja versioon ei toeta gzipiga pakitud logisid.

en: This will open %d separate window. | This will open %d separate windows.
et[0]: See avaneb %d eraldi aknas.
et[1]: See avaneb %d eraldi aknas.

en: This will permanently remove the dictionary source from the list.
et: Sõnaraamatuallikas eemaldatakse sellest loetelust jäädavalt.

en: Toggle dictionary window
et: Sõnaraamatuakna sisse- ja väljalülitamine

en: Too many arguments. Only one directory can be specified.
et: Liiga palju argumente. Ainult üks kataloog võib olla määratud.

en: Toolbar is Visible
et: Tööriistariba on nähtaval

en: Total Size
et: Kogusuurus

en: Total filesystem capacity
et: Failisüsteemi kogumahtuvus

en: Total filesystem capacity:
et: Failisüsteemi kogumahtuvus:

en: Total filesystem usage
et: Kogu failisüsteemi kasutus

en: Trash is unavailable.  Could not move "%s" to the trash.
et: Prügikasti pole saadaval.  "%s" pole võimalik prügikasti visata.

en: Type
et: Tüüp

en: Type the word you want to look up
et: Sisesta sõna, mida soovid otsida

en: USER
et: KASUTAJA

en: Unable to clear the temporary folder:
    %s
et: Ajutist kataloogi pole võimalik puhastada:
    %s

en: Unable to connect to the dictionary server at '%s:%d'
et: Sõnaraamatuserveriga aadressil '%s:%d' pole võimalik ühenduda

en: Unable to connect to the dictionary server at '%s:%d'. The server replied with code %d (server down)
et: Sõnaraamatuserveriga asukohas '%s:%d' pole võimalik ühenduda. Server andis vastuseks koodi %d (teenus ei tööta)

en: Unable to create a context
et: Konteksti pole võimalik luua

en: Unable to create a source file
et: Lähtefaili pole võimalik luua

en: Unable to create socket
et: Soklit pole võimalik luua

en: Unable to create the data directory '%s': %s
et: Andmekataloogi '%s' pole võimalik luua: %s

en: Unable to display the preview: %s
et: Eelvaadet pole võimalik kuvada: %s

en: Unable to find a suitable dictionary source
et: Kasutatavat sõnaraamatuallikat pole võimalik leida

en: Unable to find dictionary source
et: Sõnaraamatuallikat pole võimalik leida

en: Unable to get the '%s' key inside the dictionary source definition file: %s
et: Sõnastiku kirjelduste lähtefailist pole võtit '%s' võimalik leida: %s

en: Unable to get the '%s' key inside the dictionary source definition: %s
et: Lähtekirjeldusest pole võtit '%s' võimalik leida: %s

en: Unable to parse the dictionary server reply
    : '%s'
et: Sõnaraamatuserveri vastust pole võimalik analüüsida
    : '%s'

en: Unable to remove source '%s'
et: Allikat %s pole võimalik eemaldada

en: Unable to rename file '%s' to '%s': %s
et: Faili '%s' pole võimalik nimega '%s' ümber nimetaga: %s

en: Unable to save source file
et: Lähtefaili pole võimalik salvestada

en: Unable to set the channel as non-blocking: %s
et: Kanalit pole võimalik mitteblokeeruvaks muuta: %s

en: Unable to take a screenshot of the current window
et: Käesolevast aknast pole võimalik kuvatõmmist võtta

en: Unknown error saving screenshot to disk
et: Kuvatõmmise salvestamisel tekkis tundmatu viga

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
et: Töölauafaili tundmatu versioon '%s'

en: Unrecognized launch option: %d
et: Tundmatu käivitusvalik: %d

en: Untitled document
et: Pealkirjata dokument

en: Usage
et: Kasutus

en: VALUE
et: VÄÄRTUS

en: Version:
et: Versioon:

en: View as Rings Chart
et: Ringdiagrammi vaade

en: View as Treemap Chart
et: Puudiagrammi vaade

en: View or monitor system log files
et: Süsteemsete logifailide sirvimine või jälgimine

en: Whether any change to the home directory should be monitored.
et: Kas kodukaustas toimuvaid muudatusi tuleb jälgida või mitte.

en: Whether the context uses only local dictionaries or not
et: Kas kontekstid peavad kasutama ainult kohalikke sõnaraamatuid või mitte

en: Whether the status bar at the bottom of main window should be visible.
et: Kas peaakna alumises osas olev olekuriba peab nähtaval olema või mitte.

en: Whether the subfolder tooltips of the selected folder are drawn.
et: Kas valitud kataloogi kohta näidatakse alamkataloogi vihjeid või mitte.

en: Whether the toolbar should be visible in main window.
et: Kas peaakna tööriistariba peab nähtaval olema või mitte.

en: Which type of chart should be displayed.
et: Kuvatava diagrammi liik.

en: Width of the main window in pixels
et: Peaakna laius pikslites

en: Windows share
et: Windowsi jagatud kataloog

en: Without mount points disk usage cannot be analyzed.
et: Ilme ühendamispunktideta pole võimalik kettakasutust analüüsida.

en: Word `%s' selected
et: Sõna `%s' on valitud

en: Words to look up
et: Otsitavad sõnad

en: Words to match
et: Sobivad sõnad

en: Wrapped
et: Murtud

en: You did not select a document name.
et: Sa ei valinud dokumendi nime.

en: You don't have enough permissions to read the file.
et: Sul puudub õigus seda faili lugeda.

en: You may not have write permissions to the document.
et: Sul puudub selle dokumendi kirjutamisõigus.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301, USA
et: Te peaks olema saanud GNU Üldise Avaliku Litsentsi koopia koos selle programmiga; kui ei, siis võtke ühendust Free Software Foundation'iga, 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301, USA

en: Zoom in
et: Suurendamine

en: Zoom out
et: Vähendamine

en: [DIRECTORY]
et: [KATALOOG]

en: [LOGFILE...]
et: [LOGIFAIL...]

en: _About
et: _Programmist lähemalt

en: _Analyzer
et: A_nalüsaator

en: _Close
et: _Sulge

en: _Collapse All
et: _Ahenda kõik

en: _Contents
et: _Sisukord

en: _Copy
et: _Kopeeri

en: _Date modified less than
et: Muutmise kuupäev on vähem kui

en: _Description:
et: _Kirjeldus:

en: _Domain Name:
et: _Domeeni nimi:

en: _Edit
et: _Redaktor

en: _Expand All
et: _Laienda kõik

en: _File
et: _Fail

en: _Filters
et: _Filtrid

en: _Find...
et: _Otsi...

en: _Find:
et: _Otsing:

en: _First Definition
et: E_simene definitsioon

en: _Folder:
et: _Kataloog:

en: _Go
et: _Liikumine

en: _Help
et: A_bi

en: _Image type:
et: _Pildi liik:

en: _Last Definition
et: _Viimane definitsioon

en: _Location (URI):
et: _Asukoht (URI):

en: _Look Up Selected Text
et: _Otsi valitud teksti

en: _Look in folder:
et: _Alustatakse kataloogist:

en: _Monitor changes to your home folder
et: Kodukaustas toimuvate _muudatuste jälgimine

en: _Name contains:
et: _Nimi sisaldab:

en: _Name:
et: _Nimi:

en: _New
et: _Uus

en: _Next
et: _Järgmine

en: _Next Definition
et: _Järgmine definitsioon

en: _Open
et: _Ava

en: _Open Folder
et: _Ava kataloog

en: _Open with %s
et: Ava _rakendusega %s

en: _Open...
et: _Ava...

en: _Preferences
et: _Eelistused

en: _Previous
et: _Eelmine

en: _Previous Definition
et: _Eelmine definitsioon

en: _Print
et: _Prindi

en: _Print font:
et: _Printimise kirjatüüp:

en: _Print...
et: _Prindi...

en: _Quit
et: _Lõpeta

en: _Regular Expression:
et: _Regulaaravaldis:

en: _Replace
et: _Kirjuta üle

en: _Rescan
et: _Vaata uuesti läbi

en: _Save
et: _Salvesta

en: _Save Results As...
et: Salvesta tulemused _kui...

en: _Save a Copy...
et: _Salvesta koopia..

en: _Scan
et: _Vaata läbi

en: _Select a dictionary source for looking up words:
et: _Vali sõnaraamat, millest sõnu otsida:

en: _Share:
et: _Jagatud kataloog:

en: _Show hidden folders
et: Näita _peidetud katalooge

en: _Sidebar
et: _Külgpaan

en: _Statusbar
et: _Olekuriba

en: _Toolbar
et: _Tööriistariba

en: _User Name:
et: Kasutaja _nimi:

en: _View
et: _Vaade

en: available:
et: vaba:

en: contains hardlinks for:
et: sisaldab püsiviitasid andmemahule

en: days
et: päeva tagasi

en: db
et: andmebaas

en: effect
et: efekt

en: kilobytes
et: kilobaiti

en: last update: %s
et: viimane uuendus: %s

en: link (broken)
et: viide (katki)

en: link to %s
et: viide -> %s

en: nd copy)
et: . koopia)

en: rd copy)
et: . koopia)

en: seconds
et: sekundit

en: source
et: allikas

en: st copy)
et: . koopia)

en: th copy)
et: . koopia)

en: today at %-I:%M %p
et: täna kell %-H:%M

en: used:
et: kasutusel:

en: word
et: sõna

en: yesterday at %-I:%M %p
et: eile kell %-H:%M
